Κατερίνα Λιόλιου | Ανανέωσε τη συνεργασία της με την δισκογραφική της εταιρία!
Posted On 21 Ιανουαρίου, 2020
0
1.1K Προβολές
![](https://www.tralala.gr/wp-content/uploads/2020/01/Lioliou-Katerina-960x640.jpg)
Με ένα post στον λογαριασμό της στο Instagram, η Κατερίνα Λιόλιου ανακοίνωσε την ανανέωση του συμβολαίου της με την δισκογραφική της εταιρία, Minos Emi.
Η τραγουδίστρια απεικονίζεται στη φωτογραφία εμφανώς χαρούμενη την ώρα που υπογράφει το συμβόλαιο της, μαζί με την διευθύντρια της Minos Emi, Μαργαρίτα Μάτσα.
Παράλληλα, η Κατερίνα Λιόλιου προετοιμάζεται για την πρεμιέρα της, στις 25 Ιανουαρίου, στη Θεσσαλονίκη, στο Barbarella Live, μαζί με τους Θοδωρή Φέρρη, Γιώργο Λιβάνη, Χρήστο Ζωτιάδη και Ilenia Williams.