Η Πέγκυ Ζήνα ξεκινά εμφανίσεις στο ΦΩΣ από 30/11!
Posted On 11 Νοεμβρίου, 2019
0
953 Προβολές
![](https://www.tralala.gr/wp-content/uploads/2019/10/peggy-zina-960x640.jpg)
Η Πέγκυ Ζήνα επιστρέφει στη νυχτερινή Αθήνα και ξεκινά εμφανίσεις στο ΦΩΣ!
Πλήρως ανανεωμένη και με ένα υπέροχο ολοκαίνουριο τραγούδι στις “βαλίτσες” της, η αγαπημένη ερμηνεύτρια επιστρέφει κοντά στο κοινό της και ετοιμάζει πολλές εκπλήξεις.
Από 30/11 και κάθε Σάββατο και Κυριακή η Πέγκυ Ζήνα θα μας υποδέχεται στο ΦΩΣ μαζί με μία εκλεκτή παρέα και θα μετατρέπουν τα βράδια μας σε υπέροχα μουσικά ταξίδια.