Δύο ξεχωριστές γυναίκες ένωσαν τις δυνάμεις τους, δημιουργώντας τον «Γαλήνιο Χορό»
Posted On 30 Μαρτίου, 2019
0
1.2K Προβολές
![](https://www.tralala.gr/wp-content/uploads/2019/03/deltio-typoy-erasmia-manoy-foto1-1-960x640.jpg)
Η Ερασμία Μάνου (κόρη της Σοφίας Βόσσου) και η Monique ήρθαν για να «ταράξουν» τα νερά της ελληνικής δισκογραφίας σύμφωνα με δήλωση της Sunny Μπαλτζή στο ραδιόφωνο , με ένα τραγούδι που μιλά για την αγάπη και τον έρωτα.
Για μία αγάπη χωρίς σύνορα, φράχτες και φραγμούς.». Ο «Γαλήνιος Χορός», ήρθε για να δώσει ένα ηχηρό μήνυμα ενάντια στην ΟΜΟΦΟΒΙΑ , την τρανσφοβία, ενάντια στο ΡΑΤΣΙΣΜΟ. Ένα ρομαντικό γεμάτο αγάπη βαλς αλλιώτικο από τα άλλα!